Temat
:
Olimpiada letnia - PEKIN 2008
Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia
Offline
#
350
20.08.2008, 07:15
jakbym ogladał mecz z Ruskimi na pamiętnych MŚ
nie ogladam juz siatkówki. .......e to nie na moje serce
Ostatnio edytowane przez laurence : 20.08.2008 o godz. 07:35.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
laurence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do laurence
Znajdź inne posty napisane przez laurence