Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 20.08.2008, 00:50
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-barce,1164974 To wogóle jest legalne? Klub sie na to zgadza? Powiem tak, wole Wiślaka piknika, malkontente, chodzącego 3 razy w roku na mecze, ale Wislaka, niż przydupasów, z huj wie skąd.
Tylko Wisła!