Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 19.08.2008, 23:42
i tak kądzilek przewalisz.

a tak serio, na wyjeździe graj z kontry i nastawienie zespołu nie więcej niż ofensywne. inne głupoty sam poustawiaj, zalezy jaka masz taktyke. u siebie musisz ich mocno pocisnąć.
Odpowiedz cytując