Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.08.2008, 23:10
będziemy łączyć się za pomocą Hamachi, sieć: MRO TWSD [ważna wielkość liter], hasło: mrotwsd
możecie się łączyć, założyłem serwer
po przyłączeniu do sieci łączcie się z ip: 5.238.29.220

ps. ważnym również jest przed próbą łączenia się z serwerem by być już zarejestrowanym na stronie miniracingonline.com
dokładnie tutaj należny się rejestrować: http://www.miniracingonline.com/foro...asReglas=Claro
Ostatnio edytowane przez Genio : 19.08.2008 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując