będziemy łączyć się za pomocą Hamachi, sieć: MRO TWSD [ważna wielkość liter], hasło: mrotwsd
możecie się łączyć, założyłem serwer
po przyłączeniu do sieci łączcie się z ip: 5.238.29.220
ps. ważnym również jest przed próbą łączenia się z serwerem by być już zarejestrowanym na stronie miniracingonline.com
dokładnie tutaj należny się rejestrować:
http://www.miniracingonline.com/foro...asReglas=Claro