Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 19.08.2008, 22:58
Mialem losowanie do III rundy. Wylosowalem FC Porto. Jestem w miarę zadowolony,ale moglo byc lepiej. Jak myslice...najlepiej zabarykadowac się tam pod bramką i wyprowadzać kontry czy grac otwartą pilke?
Odpowiedz cytując