Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
110
19.08.2008, 22:58
Mialem losowanie do III rundy. Wylosowalem FC Porto. Jestem w miarę zadowolony,ale moglo byc lepiej. Jak myslice...najlepiej zabarykadowac się tam pod bramką i wyprowadzać kontry czy grac otwartą pilke?
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski