Wyświetl pojedynczy post
WislaKrakowMulti
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Nibylandia na R22... (Trybuna E)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1628
Stary 19.08.2008, 22:52
Lukasyno napisał(a):Wyświetl post
Jedno pytanie, mam plik w rarze który chce rozpakować ale pisze mi w komunikacie "Nieoczekiwany koniec archiwum", zrobiłem reinstalke winrara i dalej to samo.
Ktoś sie orientuje co trzeba zrobić?
Ewentualnie jaki zainstalować inny program do rozpakowywania plików (jeśli taki w ogole istnieje poza winrarem). Dzieki za pomoc.
na 1906% obcykany w tym niejestem, ale jak mi coś w tym stylu pokazywało (zazwyczaj ściągam WIŚLACKIE multimedia) to chodziło o to że niema 2 części... Np. jak ściągałem mecz w 8 partach, to jak już ściągłem 7 i chciałem zobaczyć to co jest do tej pory to mi pisało coś takiego i trzeba było ściągnąć ostatnią częśc... Chyba o to chodzi... Ale jeśli ktoś wie lepiej to też będe rad jak mi to wytłumaczy. Pozdro!
Odpowiedz cytując