Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.08.2008, 22:13
planujemy przed startem sezonu przeprowadzić kwalifikacje, będziecie indywidualnie jeździć i wysyłać nam swoje aktualne czasy na jednym torze [Albert Park] po czym do ligi zakwalifikuje się 20 z najlepszymi czasami

na chwile obecną powiem, ze czas 52 sekundy na Albert Park da kwalifikacje, porównaj swoje umiejętności

paczka tras w naszym Grand Prix - http://www.sendspace.pl/file/sCCYJZL7/
Odpowiedz cytując