|
a mam pytanie, czy osoby zapisujące się do uczestnictwa w lidze tej gry, grały w nia kiedykolwiek przedtem ? bo ja dopiero przed chwila ściągnąłem i się zastanawiam czy słusznie się zapisałem? haha
Ostatnio edytowane przez Bati_NS_TSW : 19.08.2008 o godz. 22:12.
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
|