Temat
:
Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie)
Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki
Offline
#
117
19.08.2008, 21:42
CarloResoort
napisał(a):
zdziwilbys sie
Szczerze przyznam, że jestem trochę w szoku. Myślałem, że TF mieści się w puli 7k sprzedanych karnetów. Tak czy siak, ok. 2-3k biletów powinno być, to nawet konie chyba nie wezmą
Mishuh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishuh
Znajdź inne posty napisane przez Mishuh