Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.08.2008, 21:42
CarloResoort napisał(a):Wyświetl post
zdziwilbys sie
Szczerze przyznam, że jestem trochę w szoku. Myślałem, że TF mieści się w puli 7k sprzedanych karnetów. Tak czy siak, ok. 2-3k biletów powinno być, to nawet konie chyba nie wezmą