Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3162
Stary 19.08.2008, 21:25
Raporter napisał(a):Wyświetl post

Bednarz totalnie zawalił to okienko. Jak widać można było znaleźć piłkarza jak Stilic który idealnie spełniał nasze potrzeby w pomocy a na 600tys napewno Cupiał by się zgodził. W dodatku Stilic zapewne dużo nie zarabia i odejdzie za sporą kasę.
Masz 'info telefoniczne' na temat, czy Cupiał by się zgodził na chłopaka z rocznika 87, z Zeljeznicara Sarajewo za 600k euro? To nie pisz "na pewno" i na dodatek z błędem ortograficznym.
Zapewne dużo nie zarabia? Komornika tu mamy, co mu na konto wszedł?

Raporter napisał(a):Wyświetl post

Nie sądzę żeby Cupiał zupełnie zablokował transfery, szczególnie po sprzedaży Dudki. A pogłoski o zwolnieniu przemawiają za tym że profil piłkarzy jakich przedstawiał notorycznie Bednarz kompletnie nie odpowiadał Cupiałowi. Wątpię żeby tylko pod względem kwoty, ale raczej pod względem wysokości zarobków.
A na jakiej podstawie w ogóle coś "sądzisz" lub "nie sądzisz"?

Ja wiem jaki profil odpowiada Cupiałowi.
Musi być dobry, a już najlepiej bardzo dobry. Mieć dobre "DVD", przyjechać na testy i się pokazać. Musi też zostać dogłębnie sprawdzony przez cały sztab, który musi o nim wydać pozytywną opinię. Najlepiej zatem żeby zarezerwował sobie jakieś 2 tygodnie czasu. Jednocześnie musi być piłkarzem klasowym i powinien być przynajmniej rozpoznawalny.
Coś jeszcze?
Najważniejsze:
- Powinien być za darmo lub za grosze.
- Powinien mało zarabiać, zgodzić się na kontrakt "motywacyjny", a idealnym kandydatem byłby taki, co by jeszcze płacił za to, że może grać w Wiśle.
Odpowiedz cytując