Raporter napisał(a):

Bednarz totalnie zawalił to okienko. Jak widać można było znaleźć piłkarza jak Stilic który idealnie spełniał nasze potrzeby w pomocy a na 600tys napewno Cupiał by się zgodził. W dodatku Stilic zapewne dużo nie zarabia i odejdzie za sporą kasę.
|
Masz 'info telefoniczne' na temat, czy Cupiał by się zgodził na chłopaka z rocznika 87, z Zeljeznicara Sarajewo za 600k euro? To nie pisz "na pewno" i na dodatek z błędem ortograficznym.
Zapewne dużo nie zarabia? Komornika tu mamy, co mu na konto wszedł?
Raporter napisał(a):

Nie sądzę żeby Cupiał zupełnie zablokował transfery, szczególnie po sprzedaży Dudki. A pogłoski o zwolnieniu przemawiają za tym że profil piłkarzy jakich przedstawiał notorycznie Bednarz kompletnie nie odpowiadał Cupiałowi. Wątpię żeby tylko pod względem kwoty, ale raczej pod względem wysokości zarobków.
|
A na jakiej podstawie w ogóle coś "sądzisz" lub "nie sądzisz"?
Ja wiem jaki profil odpowiada Cupiałowi.
Musi być dobry, a już najlepiej bardzo dobry. Mieć dobre "DVD", przyjechać na testy i się pokazać. Musi też zostać dogłębnie sprawdzony przez cały sztab, który musi o nim wydać pozytywną opinię. Najlepiej zatem żeby zarezerwował sobie jakieś 2 tygodnie czasu. Jednocześnie musi być piłkarzem klasowym i powinien być przynajmniej rozpoznawalny.
Coś jeszcze?
Najważniejsze:
- Powinien być za darmo lub za grosze.
- Powinien mało zarabiać, zgodzić się na kontrakt "motywacyjny", a idealnym kandydatem byłby taki, co by jeszcze płacił za to, że może grać w Wiśle.