|
No z tym robieniem potęgi to już różnie bywało.
Fulham miał być potęgą za kadencji Al Fayeda. Jak widać nie został.
West Ham miał być potęgą dzięki kasie (i zawodnikom) Kia Joorabchiana.
Skończyło się na bardzo mocno szemranych transferach Mascherano i Teveza, które klubowi odbiły się czkawką a sami zawodnicy i tak na Upton nie zagrzali miejsca.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|