Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.08.2008, 21:10
No z tym robieniem potęgi to już różnie bywało.

Fulham miał być potęgą za kadencji Al Fayeda. Jak widać nie został.
West Ham miał być potęgą dzięki kasie (i zawodnikom) Kia Joorabchiana.
Skończyło się na bardzo mocno szemranych transferach Mascherano i Teveza, które klubowi odbiły się czkawką a sami zawodnicy i tak na Upton nie zagrzali miejsca.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując