Brak takiego np. Jodłowca, Hernaniego itd którzy mogą grać jako defensywni pomocnicy albo obrońcy....
I już mamy problem ze składem
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...Barcelone.html
Dobrze że ten mecz z Barcelona jest już tylko o honor... (zawsze mamy ambitnych juniorów)