Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 19.08.2008, 16:08
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Mam do Ciebie prośbę.
Znajdź mi gdzies oficjalną informację Wisły Kraków S.S.A na ile jest zadłużona u Telefoniki.
Według firmy Emst&Young, renomowanego audytora badającego księgi TF, to zadłużenie wynosiło 102 mln zł. I wbrew temu, co sądzą niektórzy kibice, nie jest spłacane, mimo regularnej sprzedaży zagranice najlepszych zawodników.

Masz jeszcze jakieś złote pytania, które w zamyśle maja negować smutną prawdę, że Wisła jest obecnie najbardziej zadłużonym i najgorzej zarządzającym pieniędzmi klubem w Ekstraklasie? Jeśli tak, daj sobie lepiej spokój, nie pogrążaj się więcej.
Odpowiedz cytując