Pablo84 napisał(a):

Mam do Ciebie prośbę.
Znajdź mi gdzies oficjalną informację Wisły Kraków S.S.A na ile jest zadłużona u Telefoniki.
|
Według firmy Emst&Young, renomowanego audytora badającego księgi TF, to zadłużenie wynosiło 102 mln zł. I wbrew temu, co sądzą niektórzy kibice, nie jest spłacane, mimo regularnej sprzedaży zagranice najlepszych zawodników.
Masz jeszcze jakieś złote pytania, które w zamyśle maja negować smutną prawdę, że Wisła jest obecnie najbardziej zadłużonym i najgorzej zarządzającym pieniędzmi klubem w Ekstraklasie? Jeśli tak, daj sobie lepiej spokój, nie pogrążaj się więcej.