Temat
:
Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie)
Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
Od: 12.2005
Offline
#
107
19.08.2008, 15:57
Czyli nie ma szans jutro kupić biletu za 100zł na D na karnet
<<
DoB
c
ZyCe
<--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>
SZAJBA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SZAJBA
Znajdź inne posty napisane przez SZAJBA