Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.08.2008, 15:57
Czyli nie ma szans jutro kupić biletu za 100zł na D na karnet
<< DoBcZyCe <--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>