Wyświetl pojedynczy post
firstborn
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.08.2008, 15:29
z Costlym czy bez niego, belchatow jest slaby i trzeba z nim wygrac i to bez dwoch zdan. nawet bez sobola, glowackiego i diaza. postawilbym na kowalskiego, chlopak musi w koncu pokazac w meczu ligowym na ile go stac. w pomocy problemu nie ma bo za sobola spokojnie moze wejc jirsak a pozniej zastapic go moze maczynski. tez musi zostac sprawdzony, bo moze nie warto go trzymac

no i ja bym poscil od poczatku maleckiego. lobodzinski mnie wyprowadzil z rownowagi w warszawie, wiec nie mam ochoty go w najblizszym meczu ogladac.no ale to nie ja ustalam sklad

koniec koncow "2 do 0 to zamalao, by kibicow radowalo"
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś

El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż

Tylko Wisła TS!!!!
Odpowiedz cytując