Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 19.08.2008, 12:43
Niestety ale ten irlandzki listonosz był wyraźnie lepszy od naszego Maszczyka.
Zasłużone zwycięstwo choć system punktowania w boksie amatorskim jest moim zdaniem co najmniej dziwny.

Nasz reprezentant w podnoszeniu ciężarów w najwyższej kategorii wagowej w rwaniu osiągnął wynik gorszy niż wczoraj Dołęga w niższej kategorii. Nie ma co, będzie dobrze.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując