Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 19.08.2008, 12:24
wyar napisał(a):Wyświetl post
Tego mi brakowalo
Czy nie prosciej napisac w skrocie:socjalizm - tak ! wypaczenia - nie !
Uff,normalnie zawsze kolega mnie rozbawia,ale teraz to juz umarlem ze smiechu...
Cholerni oszusci - to przez nich politycy i popierajacy ich Markowie nie moga zrealizowac swoich zlotych pomyslow,aby Polska rosla w sile,a ludziom sie zylo dostatniej,jednym zdaniem - by zylo sie lepiej !
Cos z tymi oszustami trzeba zrobic , tylko co , ciekawe czy podobne rozterki mieli wszyscy wybitni przedstawiciele socjalizmu realnego, ktorzy eliminowali wszystkich nieprzystosowanych do raju jaki mial wkrotce zapanowac.