Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1712
19.08.2008, 12:24
wyar
napisał(a):
Tego mi brakowalo
Czy nie prosciej napisac w skrocie:socjalizm - tak ! wypaczenia - nie !
Uff,normalnie zawsze kolega mnie rozbawia,ale teraz to juz umarlem ze smiechu...
Cholerni oszusci - to przez nich politycy i popierajacy ich Markowie nie moga zrealizowac swoich zlotych pomyslow,aby Polska rosla w sile,a ludziom sie zylo dostatniej,jednym zdaniem - by zylo sie lepiej !
Cos z tymi oszustami trzeba zrobic
, tylko co
, ciekawe czy podobne rozterki mieli wszyscy wybitni przedstawiciele socjalizmu realnego, ktorzy eliminowali wszystkich nieprzystosowanych do raju jaki mial wkrotce zapanowac.
cpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cpc
Znajdź inne posty napisane przez cpc