Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
DamiannTS
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Szarów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 19.08.2008, 06:57
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Znudziło mnie już to wygrywanie
Chyba sobie zrobię jednodniowy odpoczynek od kurnika, bo mnie już to zaczyna męczyć trochę


EDIT: W jakim sensie przekaże pałeczkę dalej? W sensie orga? Jeśli tak to jak najbardziej
Poprostu masz farta , nie bylem w formie
Odpowiedz cytując