Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
DamiannTS
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline
#
129
19.08.2008, 06:57
w0lno.
napisał(a):
Znudziło mnie już to wygrywanie
Chyba sobie zrobię jednodniowy odpoczynek od kurnika, bo mnie już to zaczyna męczyć trochę
EDIT: W jakim sensie przekaże pałeczkę dalej? W sensie orga? Jeśli tak to jak najbardziej
Poprostu masz farta , nie bylem w formie
DamiannTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DamiannTS
Znajdź inne posty napisane przez DamiannTS