Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.08.2008, 06:07
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Dziwne to jest. Jeżdżę busami dość sporo i jeszcze mi się nie zdarzyła jakaś wariacka jazda. A może nie zwracam na to uwagi?

Właśnie na trasie Krk-Nowy Targ jeżdżę najczęściej i się z niczym takim nie spotkałam.Swoją drogą fakt, że większość trasy zwykle drzemię.

Ostatni raz jechałem rok temu - może się coś zmieniło - chociaż szczerze wątpię - ale dobra metoda - ja też zamykałem oczy podczas jazdy tylko snem tego nazwać się nie dało
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując