Temat
:
szalency za kierownica busow/pks
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
19
18.08.2008, 23:18
A może sie jakiś kierowca busa wypowie? Moderatorzy zagwarantują list żelazny na wypadek forumowego linczu.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 18.08.2008 o godz. 23:20.
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2