Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.08.2008, 22:04
Mistrzami to są kierowcy karetek... Szacun panowie. W Niemczech są takie znaki: "Jedziesz: XX" gdzie XX to prędkość. Śmignęła przed nami karetka (w miasteczku, kręta droga w budowie, ograniczenie prędkości do 30!). Jej XX było XXX i wynosiło dokładnie 187 km Koleś dosłownie przeskoczył próg zwalniający. Inna sprawa, że jechał na sygnale i za pewne bez pacjenta. Aaaa i nie piszę tego, żeby im dopiec, czy coś. Szanuje ich niezwykle za ich umiejętności
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując