Te busy z Wieliczki to rzeczywiscie miezdza.
Wracalem z Wieliczki kiedys do Huty przez Sledziejowice Kokotow wiadomo kto tam jezdzi to wie ze drozki sa szerokosci 2 metrow lub nawet mniej i sa bardzo krete. 120km/h naprostej to oczywiste zakrety 80-90. Nawet wyprzedzanie na zakrecie

.
Mozna mowic duzo ale oni rzeczywiscie na swoj sposob sa mistrzami kierownicy ze umia tak zapanowac przy takiejn rpedkosci w zakretach itp