Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 18.08.2008, 21:32
Znudziło mnie już to wygrywanie
Chyba sobie zrobię jednodniowy odpoczynek od kurnika, bo mnie już to zaczyna męczyć trochę


EDIT: W jakim sensie przekaże pałeczkę dalej? W sensie orga? Jeśli tak to jak najbardziej
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 18.08.2008 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując