Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline
#
124
18.08.2008, 21:32
Znudziło mnie już to wygrywanie
Chyba sobie zrobię jednodniowy odpoczynek od kurnika, bo mnie już to zaczyna męczyć trochę
EDIT: W jakim sensie przekaże pałeczkę dalej? W sensie orga? Jeśli tak to jak najbardziej
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 18.08.2008 o godz. 22:10.
w0lno.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do w0lno.
Znajdź inne posty napisane przez w0lno.