Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.08.2008, 21:17
Dziwne to jest. Jeżdżę busami dość sporo i jeszcze mi się nie zdarzyła jakaś wariacka jazda. A może nie zwracam na to uwagi?


Kocur napisał(a):Wyświetl post
1q2 - przejedź się do Zakopanego Trans-frejem albo Szwagropolem - najlepiej przy ładnej pogodzie i poproś kumpla żeby Cię gonił autem - dokładnie "gonił"

jechałem rok temu - niecałe 2 godziny licząc przystanki - zjazdy na dworce, do centrum Myślenic i Nowego Targu itp - faceci znają trasę na pamięć i do tego chyba jeszcze jakieś układy z pałami bo grzeją ponad 100 średnio

Właśnie na trasie Krk-Nowy Targ jeżdżę najczęściej i się z niczym takim nie spotkałam.Swoją drogą fakt, że większość trasy zwykle drzemię.
Odpowiedz cytując