Wyświetl pojedynczy post
Antośka
Junior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Na razie Olsztyn / ale na pewno kiedyś KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.08.2008, 21:11
Hej, ja tak trochę offtopowo a zarazem nie typowo Mianowicie, szukam chłopaka z Bochni, który był na wyjeżdzie w Barcelonie. Jechał autokarami z SKWK. Jeżeli jest na forum proszę o kontakt.
..."a na koniec przyszli turyści"...