|
Moim zdaniem Wy oraz Lech jestescie w tej chwili poza zasiegiem calej ligi. Legia raczej wroci do formy, ale to juz bedzie za pozno, aby walczyc o mistrza, bedzie raczej walczyc z nami o trzecie miejsce. No i moze o Puchar Polski.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|