Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1287
Stary 18.08.2008, 20:51
flamengista napisał(a):Wyświetl post
To może ja spróbuję.
nie zgodzę się z kilkoma ocenami:
Kiełbowicz- może i solidny poziom, ale raczej 2 ligowy. To już nie ten sam piłkarz sprzed lat.

Rzeźniczak- ciągle młody zdolny, ale z niego już raczej nic nie będzie. Gdzie go ma Urban wystawiać? Na środek obrony jest zbyt mało masywny, każdy napastnik z łatwością by go przepchał.

Dziwne jest to, że Legia już od kilku lat ma problem z defensywnym pomocnikiem, a Wisła z ofensywnym(rozgrywającym) pomocnikiem. Może jakaś wymiana?
Odpowiedz cytując