flamengista napisał(a):

nie zgodzę się z kilkoma ocenami:
Kiełbowicz- może i solidny poziom, ale raczej 2 ligowy. To już nie ten sam piłkarz sprzed lat.
Rzeźniczak- ciągle młody zdolny, ale z niego już raczej nic nie będzie. Gdzie go ma Urban wystawiać? Na środek obrony jest zbyt mało masywny, każdy napastnik z łatwością by go przepchał.
Dziwne jest to, że Legia już od kilku lat ma problem z defensywnym pomocnikiem, a Wisła z ofensywnym(rozgrywającym) pomocnikiem. Może jakaś wymiana?
