Temat
:
szalency za kierownica busow/pks
Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
Od: 04.2005
Offline
#
12
18.08.2008, 20:01
Dzisiaj mojemu ojcu bus wjechał w tył samochodu
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
sumcio91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sumcio91
Znajdź inne posty napisane przez sumcio91