Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2008, 19:35
Jak wracałem z Kazimierzy Wielkiej do Skalbmierza, kierowca rozpędził się do ponad setki i zapomniał o przystanku w miejscowości obok. Efekt, ostre hamowanie i na wstecznym pod przystanek. Cud że nic za nami nie jechało.
Perkele!
Odpowiedz cytując