Temat
:
szalency za kierownica busow/pks
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
11
18.08.2008, 19:35
Jak wracałem z Kazimierzy Wielkiej do Skalbmierza, kierowca rozpędził się do ponad setki i zapomniał o przystanku w miejscowości obok. Efekt, ostre hamowanie i na wstecznym pod przystanek. Cud że nic za nami nie jechało.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW