Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.08.2008, 19:26
coś mi sie wydaje ze to dosyć częste zjawisko...
jak raz jechałem pełnym busem, to tak na zakręcie 90st. manewrował, że się i przechylił i prawie do rowu wpadł. aż strach.
Odpowiedz cytując