Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...220#post580220
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:0
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0
Łódzki KS - Polonia Warszawa 0:0
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:1
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski 1:0
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:0