Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
277
18.08.2008, 18:52
Pod stadionem na D pewnie kupisz od konia...oni mają te bilety co po 10 zł kupują...i sprzedają 2,3 razy drożej
) Ale lepiej umów się z kimś żeby Ci kupił bilet w przedsprzedaży daj mu 10zł i Ci kupi...
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325