Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 18.08.2008, 18:52
Pod stadionem na D pewnie kupisz od konia...oni mają te bilety co po 10 zł kupują...i sprzedają 2,3 razy drożej ) Ale lepiej umów się z kimś żeby Ci kupił bilet w przedsprzedaży daj mu 10zł i Ci kupi...
Odpowiedz cytując