Z Wieliczki trasa przez Wielicka Powstancow WLKP az pod poczte ... nic by mnie nie zdziwilo ale zmiazdzyla mnie jedna rzecz ... pamietny mecz z Widzewem w zeszlym sezonie na wiosne ulewy tajfuny itp... znalazlem sie po meczu w Wieliczce pozniej przyszedl czas wracac a los tak chcial ze o godzinie 0:30 bylem jedynym klientem chlop pomiedzy rzaka a prokocimiem 120-140 km/h w taka pogode a przed 1 radarem mowi zebym sie przytrzymal rekami cisnal po hamulcach odpowiednio przed radarem ze predkosc momentalnie mu spadla do 70-tki jeszcze ile sie nakrecil kierownica bo tyl juz zarzucalo na takiej nawierzchni
