[URL="http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=#[URL="http://wislakrakow.com/forum/showpost.php?p=587360&postcount=17657" napisał(a):
|
17657[/URL]"]atbb[/url];587344]Czy wie ktoś czy organizowane są skoki bungee w Krakowie lub okolicy? Może coś polecicie? Z góry dzięki.
|
W Kryspinowie chyba są, mój kolega kiedyś tam skakał