Temat
:
szalency za kierownica busow/pks
Wyświetl pojedynczy post
Rozmywaczus Pospolitus
Member
Od: 08.2008
Offline
#
3
18.08.2008, 16:53
jak nas wiozl ziomek z meczu bodajze VI ligi rok temu, to tak zapierdalal we wsiach, ze latalismy jak na rajdach WRC
Rozmywaczus Pospolitus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rozmywaczus Pospolitus
Znajdź inne posty napisane przez Rozmywaczus Pospolitus