Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
jizzz
Banita
Od: 05.2008
Offline
#
1258
18.08.2008, 12:16
Pablo84
napisał(a):
to stadion gdzie wieszano skradzione przez cracovie flagi,
widzę ze zabolało? To dobrze tak miało być.
To reszty się nie odniosę bo prezentuje poziom rynsztoka
jizzz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jizzz