emjot napisał(a):

Skorża widział go na dwóch treningach
dlatego postanowili przedłużyć jego pobyt w Krakowie i testy
pewnie w tym tygodniu się wszystko rozstrzygnie
|
Mam nadzieję, że jak go zatrudnią, to będzie to udany transfer, choć darmowy. Liczę na to, bo coś ostatnio transferów brak, a jak widać potrzeba nam piłkarzy, jakby trafiła się jakaś kontuzja, bo teraz to my mamy żelazną 11-stkę i ciężko będzie w takim składzie zagrać cały sezon na przyzwoitym poziomie.
Może Jodłowiec się pojawi? Na wislaportal.pl jest napisane, że temat jeszcze nie jest skończony - oby przynajmniej ten chłopak się pojawił, bo stworzyłby alternatywę zarówno w obronie jak i pomocy.