Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki
Offline
#
1236
17.08.2008, 23:42
Jasno było powiedziane przez wydział dyscyplyny, że Lechem się nie zajmują tylko dlatego,że gra na licencji Amici i starego Lecha już nie ma. Gdyby był to mielibyście problemy.
Tylko Wisła
frano_rozrywka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frano_rozrywka
Znajdź inne posty napisane przez frano_rozrywka