Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 17.08.2008, 23:42
Jasno było powiedziane przez wydział dyscyplyny, że Lechem się nie zajmują tylko dlatego,że gra na licencji Amici i starego Lecha już nie ma. Gdyby był to mielibyście problemy.
Tylko Wisła
Odpowiedz cytując