Drogi Kijku spokojnie , jesteś rozgoryczony a na naszym forum zawsze bedzie troche napinki
Legia cóż zagrała kolejny słaby mecz
Urban powinien się podać do dymisji ,b o nie da już nie temu zespołowi , a my musimy się cieszyć , ze po 2 kolejkach mamy 5 punktów przewagi
kądzikowski napisał(a):
|
A powiedz co wam dało to puknięcie nas niby 4 razy pod rzad? PP był remis, nie zapominaj. SP - pokonaliscie nasze rezerwy ledwo, ledwo. W lidze też mieliście dużo szczęścia, bo mimo, ze gralismy w 10. prezentowaliśmy się od was duzo lepiej i gdyby Brożek strzelił karnego i Czoto nie sparował dośrodkowania Zieńka na słupek to byście przegrali. Więc nie rozkminiaj już tak.
|
zapomniałeś dodać jeszcze ,że w meczu Pucharu Ekstraklasy Juszczyk strzeliłsa sobie gola a nie Grzelak