Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 17.08.2008, 20:16
http://www.legialive.pl/mecz/362/komentarze

Dopiero pierwsza ich porażka w lidze i już chcą trenera i dyrektora sportowego zwalniać.

Źle się dzieje w Legii i niestety przyjmuję to ze smutkiem. Bez silnej Legii nie będzie silnej Wisły, a bez silnej Wisły nie będzie silnej ligi. Tylko mam nadzieję, że sytuacja im się wyklaruje jak już będziemy mieli zapewnionego mistrza
Odpowiedz cytując