http://www.legialive.pl/mecz/362/komentarze
Dopiero pierwsza ich porażka w lidze i już chcą trenera i dyrektora sportowego zwalniać.
Źle się dzieje w Legii i niestety przyjmuję to ze smutkiem. Bez silnej Legii nie będzie silnej Wisły, a bez silnej Wisły nie będzie silnej ligi. Tylko mam nadzieję, że sytuacja im się wyklaruje jak już będziemy mieli zapewnionego mistrza
