Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 17.08.2008, 19:31
Cala ta liga jest przewesoła. Wlasnie ogladam Lige+ i jak slucham tego to tylko plakac ze smiechu.
Ten Zielinski to strasznie wywazony facet, a bardzo lubie Grzeska MIelcarksiego zwlaszcza jak mowi takie madre rzeczy. Oto facet ten powiedzial, ze nalezy wyciagac z nizszych lig chlopakow , bo sa tam naprawde utalentowani ludzie. I trudno sie nie zgodzic!Zwlaszcza jak sie ich nie kupuje z zadnej strony!
Odpowiedz cytując