Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1581
17.08.2008, 19:15
w panelu sterowania wybierz System, zakładka Menedżer urządzeń> karty graficzne i potem pobierz do nich sterowniki... powinno działać.
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW