Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 17.08.2008, 18:52
matTyS. Miałem coś takiego w CS-ie. Zainstalowałem stery do grafiki i działało.

E: Jaką masz kartę?
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 17.08.2008 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując