felipe napisał(a):

Tak myślałem, w tej naszej kopanej to do dobrego tonu należy pocisnąć sedziemu po meczu Co by nie robił. Ale tego, że Jaga porusza sie na murawie dwa razy wolniej ok Kolejorza już pewnie "kołcz" nie zauważył...
|
Potwierdzam. Winy u siebie ten pan nie jest w stanie dostrzec zadnej. Gdy komentator zapytal, dlaczego w dwoch ostatnich wystepach stworzyli sobie raptem 2-3 sytuacje bramkowe, kolcz odparl "a co mielismy atakowac?". Oczywiscie wszystko w maksymalnie pretensjonalnym tonie.