Eustachy napisał(a):

Nie wiem, bo tak do konca to nie zrozumialem wszystkiego z jego belkotu. Ale ogolnie staral sie zwalic cala wine na sedziego.
Terlecki podsumowal jego wypowiedz jako smieszna, ale ja mysle ze byla zalosna.
|
Tak myślałem, w tej naszej kopanej to do dobrego tonu należy pocisnąć sedziemu po meczu

Co by nie robił. Ale tego, że Jaga porusza sie na murawie dwa razy wolniej ok Kolejorza już pewnie "kołcz" nie zauważył...