Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 17.08.2008, 18:24
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, bo tak do konca to nie zrozumialem wszystkiego z jego belkotu. Ale ogolnie staral sie zwalic cala wine na sedziego.
Terlecki podsumowal jego wypowiedz jako smieszna, ale ja mysle ze byla zalosna.
Tak myślałem, w tej naszej kopanej to do dobrego tonu należy pocisnąć sedziemu po meczu Co by nie robił. Ale tego, że Jaga porusza sie na murawie dwa razy wolniej ok Kolejorza już pewnie "kołcz" nie zauważył...
Odpowiedz cytując