Kurczę, a mogło sie skończyc wynikiem 4-0 ..... gdyby tylko zawodnicy Odry posiedli umiejętność strzelania bramek w sytuacji sam na sam z bramkarzem, eh..
Zero - to jedyne okreslenie, jakie przychodzi mi do głowy oceniając dzisiejszy występ Legii, pod każdym względem klapa, no ale my tylko powinnismy się cieszyć
