Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 17.08.2008, 18:03
Kurczę, a mogło sie skończyc wynikiem 4-0 ..... gdyby tylko zawodnicy Odry posiedli umiejętność strzelania bramek w sytuacji sam na sam z bramkarzem, eh..
Zero - to jedyne okreslenie, jakie przychodzi mi do głowy oceniając dzisiejszy występ Legii, pod każdym względem klapa, no ale my tylko powinnismy się cieszyć
Ostatnio edytowane przez Illargui : 17.08.2008 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując