Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
1200
17.08.2008, 17:59
No i koniec. Urban odgrażał się, że zdetronizuje Wisłę, tymczasem ma 5 pkt straty już na starcie.
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski