Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 17.08.2008, 17:32
Taka postawa Legii na początku sezonu nie powinna nikogo dziwić . Legia to aktualnie nie jest drużynya , tylko zlepek i lepszych i gorszych piłkarzy ( na własne życzenie sobie to sprawili masowo kupując kogo wlezie ) . Urban zaś wcale nie jest takim wielkim treneram na jakiego go wszyscy kreują , co on osiągnął w dorosłej trenerce ? Nic . Śmiem wątpić czy utrzyma trenerski stołek w tym roku . Inna sprawa jest taka , że nawet jako kibicowi Wisły , żal mi bylo patrzeć na ostatnie występy tego klubu na arenie międzynarodowej ( w lidze mogą dla mnie wdupiać z kim wlezie ) i całą tą wojne kibiców z ITI . Albo bawimy się w piłkę nożną , albo robimy biznes , szefowie ITI powinni to zrozumieć i pójść po rozum do głowy .
Odpowiedz cytując