Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 17.08.2008, 17:31
Wg. mnie walki nie będzie. Wisła odskoczy na bezpieczną odległość jak w zeszłym sezonie. W Białymstoku to sędzia problematycznym karnym ustawił mecz, a tak poza tym to obustronna kopanina na słabym poziomie.
Odpowiedz cytując