Przesadzacie z tym skladem na mistrza w Wawie. Jest Roger, Radovic, Iwanski i...tyle. Mowie o zawodnikach dojrzalych pikarsko prezentujacych sie nawet w sytuacji obnizki formy.
Reszta to piach. Rocki to raczej do emerytury sie szykuje niz do podboju Europy. Kielbowicz najlepsze ma takze za soba. Rzezniczak wogole nie przekonuje, Giza to..(wiadomo co

) i pilkarsko onbnizyl loty 2 sezony temu. Vukovic juz nigdy nie wrocil do dyspozcyji z sezonu mistrzowskiego. Na temat innych obcokrajowcow sie nie wypowiadam, bo poza Choto zadnego nie widzialem. Za to mialem (nie)przyjemnosc ogladania Legii z ruskimi i wiedzialem ze dzisiejszy mecz z WEodzislaiwem bedzie dla nich drogą przez mękę. Walka rozegra sie miedzy Wisla a Lechem. Zamiesza Polonia Wwa, GKS BElchatow i druzyny z Gornego Śląska: Gornik i Ruch. Legia uplasuje sie na 3 lub 4.miejscu. Takie oto moje typy na ten sezon.